Subaru Forester Dziwny Dzwiek Przy Odpuszczeniu Gazu

Subaru Forester Dziwny Dzwiek Przy Odpuszczeniu Gazu

Subaru Forester Dziwny Dzwiek Przy Odpuszczeniu Gazu. Przez yanas, 13 maja 2012 w forester. Dodany przez lewen, 16 listopada 2009 w.

Przepustnica Gaz - Wszystko O Samochodach I Motoryzacji - Moto.pl
Przepustnica Gaz – Wszystko O Samochodach I Motoryzacji – Moto.pl from moto-wiadomosci.pl

Dodany przez dpilawa, 7 stycznia 2009 w impreza. Na 3 biegu, wchodzimy powyżej 4000 obr./min. Przez yanas, 13 maja 2012 w forester.

Jestem Bardzo Zadowolony.polecam Omegas Evo.

Trytytki, śrubki i inne tematy dla maniaków niszczenia żelastwa. Zauważyłem dziwny dźwięk wydobywający się z xv 2.0i cvt podczas jazdy w okolicach 105 km/h. Forek ostatni mohikanin sg 2.0 n/a 2008, forek sg 2.0 n/a my05;

Podczas Wyprzedzania, Jak Silnik Dostanie Wysokich O.

I, puszczając całkiem gaz słyszymy „bbggrrrrrruuuu”. Drgania silnika + dziwny odgłos przy ruszaniu. Dodany przez dpilawa, 7 stycznia 2009 w impreza.

Powyżej 2K Rpm Jest To Prawie Nie Wyczuwalne.

Wszystko śmigało jak trza do czasu kiedy nie dałem go zonie na tydzień bo jej był w naprawie. Drgania silnika + dziwny odgłos przy ruszaniu. Jadąc na 4tym biegu(i w góre) przy dowolnych obrotach po odpuszczeniu gazu słychać takie pfffsssss.

Głośna Praca Napędu Przy Odejmowaniu Gazu Głośna Praca Napędu Przy Odejmowaniu Gazu.

Na 3 biegu, wchodzimy powyżej 4000 obr./min. Regulamin forum zanim założysz nowy wątek, poczytaj najczęściej zadawane pytania. Wszystkie z moich wyszukiwanych słów;

Zawierają Dowolne Z Moich Wyszukiwanych Słów;

Charakter dźwięku można by porównać do czegoś w rodzaju wycia aerodynamicznego. 110 km/h jak i niższej od ok. Nie pamiętam już kiedy dokładnie to zauważyłem, od razu przy zakupie mogłem tego nie słyszeć ze względu na włączoną klimatyzację, którą rzadko wyłączałem, ale dałbym sobie rękę uciąć, że ogólnie w środku było ciszej przez pierwsze tygodnie użytkowania.

Leave a Reply

Back to top