Co Ile Wymieniac Olej W Automatycznej Skrzyni Mercedes W204

Co Ile Wymieniac Olej W Automatycznej Skrzyni Mercedes W204

Co Ile Wymieniac Olej W Automatycznej Skrzyni Mercedes W204. Witam wszystkich chciałbym wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów mercedes c w202 2,2d. 6.5 litra (powinieneś kupić 7 litrów oleju na wymianę żeby mieć w zapasie na ewentualne późniejsze dolewki w czasie do następnej wymiany oleju).

Mercedes W212 (Wymiana Oleju W Skrzyni Automatycznej) - Youtube
Mercedes W212 (Wymiana Oleju W Skrzyni Automatycznej) – Youtube from www.youtube.com

W automatycznej skrzyni biegów używa się olejów hydraulicznych, a ich dodatkową funkcją jest wytwarzanie ciśnienia potrzebnego do pracy takiej przekładni. Od 40k do nawet 150k. Jeśli chodzi o interwały wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów, to nie ma niestety reguły.

Witam, Ile Wchodzi Oleju Do Automatycznej Skrzyni Biegów W Mercedesie W204 2008 ?, Kod Skrzyni 722.902, (7Biegowa) , Jaki Olej Polecacie ?

Więc może tutaj coś ktoś podpowie. I ile oleju wchodzi do pancerza ? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy.

Jeśli Chodzi O Interwały Wymiany Oleju W Automatycznej Skrzyni Biegów, To Nie Ma Niestety Reguły.

Mój w204 ma już ponad 230k na liczniku. Jeżeli nie posiadamy sd zalecam dłuższą jazde aby mieć pewność co do rozgrzania oleju. Mam pytanie przy jakim przebiegu wymieniamy olej w skrzyni automatycznej.

( Mercedes Klasa A I Vaneo ) Wymiana Oleju W Skrzyni W169.

Gdy kierowca dowiaduje się, że warto wymienić olej przy. Wyjeżdżamy autkiem na przejażdke aby w pełni nagrzać skrzynie. Olej w silniku należy wymienić na nowy co:

Jeśli Jednak Zależy Nam Na Niezawodności I Trwałości Tego Kosztownego I Skomplikowanego Podzespołu, Z Regularnych Wymian Oleju Nie Można Zrezygnować.

W przypadku tego producenta w zupełności wystarczy wymiana statyczna tzw. Km, to przynajmniej za każdym razem po głębokim brodzeniu należy olej w przekładni wymienić. Mnie właśnie czeka taka wymiana na 125 tyś.

Słyszałam Różne Opinie Nawet Takie, Że Jak Się Ruszy Tą Skrzynie To Zaczną Się Kłopoty Z Wyciekami.

Ktos92hollow, właśnie od jakiegoś czasu w serwisie mb zaleca się wymianę oleju w skrzyni biegów. Po spuszczeniu oleju z konwertera i skrzyni był czarny jak smoła ale nie spalony. Na potwierdzenie tego wrzucam link do filmiku łysego o.

Leave a Reply

Back to top